sk
en
de
 
Top klienti Schindler výťahy a eskalátory, a. s. Convoi, s. r. o. I+I print, s. r. o. ReMax Courier Service, s. r. o. Gupress, s. r. o.

Personálna a pracovná agentúra P. J. Servis

Vážení klienti, milí brigádnici.

Dovoľte, aby sme Vás privítali na stránkach personálnej a pracovnej agentúry P. J. Servis.

Určite ste sa ako zamestnávatelia už ocitli v situácii, kedy bolo práce vyše hlavy a nemali ste dostatočný počet pracovníkov. Alebo ako študent či nezamestnaný v situácii, keď ste hľadali prácu alebo brigádu, mali chuť, voľný čas, ale nemali ste kde pracovať? Personálna a pracovná agentúra P. J. Servis Vám môže pomôcť práve v podobných prípadoch.

Hľadáte vhodných ľudí do Vášho tímu? Potrebujete nových brigádnikov? Vaše požiadavky sú našou prioritou. Naša ponuka Vás určite zaujme.

 

Ste zaneprázdnený? Nechcete prísť o zaujímavé brigády? Viete cudzí jazyk? Dajte o sebe vedieť.

 
 

Ponuka služieb

Spoločnosť P. J. Servis, personálna a pracovná agentúra, svoje pôsobenie orientuje na vyhľadávanie a výber brigádnikov v rôznych oblastiach ekonomiky, obchodu, marketingu, reklamy, výroby a technológie a poskytuje komplexné služby pri výbere brigádnikov. Pomáha nezamestnaným a hľadajúcim si prácu či brigádu uľahčiť ich snaženie.

Chcete získať lepšiu prácu, chcete na seba upútať, neviete ako napísať životopis? Využite naše tipy a triky!


P. J. Servis - Ekonomické poradenstvo

Spoločnosť P. J. Servis, s.r.o. pripravila pre svojich súčasných prípadne nových klientov rozšírenie služieb v podobe komplexného ekonomického poradenstva a služieb podľa potrieb a želaní našich klientov v rámci celého Slovenska.

Ekonomické poradenstvo zahŕňa účtovnícke služby, mzdy a personalistiku, daňové poradenstvo, zakladanie spoločností.